Ana sayfa Yüzme 1 Saatlik Denizde Yüzme Dersi

1 Saatlik Denizde Yüzme Dersi

5764

Yüzme dersi alan pek çok öğrencinin kendine sorduğu ilk soru “acaba öğrendiklerimi denizde yapabilecek miyim?” oluyor. Pek çok öğrencimiz derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca uygulamaya koyabilirken bazıları da bu yeni durumla yüzleşmekte zorluk çekebilmekteler.

Bazı öğrencilerimiz bu sorunun çözümünü kolaylaştırmak için yılda 2-3 kere düzenlediğimiz Denizde Yüzme Dersi programlarımıza katılabilmektedir. Ancak açıkladığımız tarihler maalesef her zaman herkese uymuyor.

1 Saatlik Denizde Yüzme Dersi – Kişiye Özel

Kumburgaz’da yaptığımız ve kişiye özel planlanacak denizde yüzme dersi ile bu soruna da bir çözüm seçeneği sunuyoruz. Bir öğretmen ile birlikte 1 saatlik denizde yüzme deneyimi yaşayabilirsiniz.

1 Saatlik Denizde Yüzme Dersine katılarak güvendiğiniz bir öğretmen eşliğinde denizde yüzme keyfinize bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem öğrendiklerinizi deneme fırsatı bulabilir hem kaygılarınızı aşmanız için alınmış ekstra güvenlik imkanlarını hissedebilirsiniz.

1 Saatlik Denizde Yüzme Dersi Ücreti:

Nakit: 300 TL (kişi başı)
Kredi kartı ile tek çekim: 340 TL
Kredi kartı ile 6 taksit: 357 TL

1 Saatlik Denizde Yüzme Dersine isteyen herkes katılabilir. Her öğrencinin seviyesine göre ders planlaması öğretmen tarafından yapılır.

Yaz döneminde genel yoğunluğumuz çok fazla olduğu için ne kadar erken tarihte başvuru yaparsanız size yardımcı olabilme şansımız o kadar yüksek olacaktır. İstediğiniz takvimi size ayırabilmemiz için öğretmenlerimizin de uygun olması gerektiğini unutmayın.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Eğitim

Katılımcıların Karşılaması Gereken Masraflar: Ulaşım, tüm kişisel harcamaları, varsa plaj girişi

Nereye Gidebiliriz: Şimdiye kadar hep Kumburgaz’da yaptık bu dersleri. Ancak sizin önereceğiniz bir yer varsa bunu da değerlendirebiliriz.

Ulaşım Nasıl Sağlanacak: Herkes kendi ulaşımını kendisi sağlayacak.

İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeler: Güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler (şemsiye, krem, şapka, vs) yüzücü gözlüğü, toka – bone (saçınız kısacık değilse lazım olabiliyor), havlu, güneş gözlüğü.

Kayıt yaptırmak için: 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımızı arayabilir, 0505 334 59 26 numaralı telefonumuza SMS veya whatsapp ile yazabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da bilgi@altinbilek.com.tr adresinden de yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz.

PAYLAŞ