Yüzme Kursları

1998 yılından beri faaliyet göstermekte olan Altınbilek Spor Kulübü özel yüzme kursları ile binlerce kişiye İstanbul’da yüzme öğretti. Altınbilek Spor Kulübü’nde kişiye özel ders programları yapılır ve uygulanır. Siz de basit ve etkili yöntemimiz ile yardımcı materyal kullanmadan 10 derste yüzme öğrenebilirsiniz. Öğrencilerimizin gelişim seviyelerini görmek için videolar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kulübümüze yüzme kursları için 6 yaşından büyük herkes başvurabilir. Özellikle yetişkinlerin yoğun ilgi gösterdiği kulübümüz kısa sürede yüzme öğrenmek isteyenler için ilk başvuru adreslerinden biri olmaya devam ediyor. Taksim ve Avcılardaki havuzlarımızdan birini seçerek eğitime hemen başlayabilirsiniz.

Basketbol

Kadın ve Erkek basketbol A takımlarımız antrenmanlarını Bahçelievler Siyavuşpaşa İlkokulu’nda ve Balmumcu Atanur Oğuz Lisesi Spor Salonları’nda yapmaktadır. Erkek takımlarımız Turkuaz ismi ile İstanbul Büyük Erkekler Ligi ve BC Cup’ta yer almaktadır. Kadın takımlarımız ise Bosphorus Cup’ta mücadele vermektedir. Her yıl yurt içinde ve yurt dışında pek çok turnuvaya katılan takımlarımıza katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

Yoga

İsterseniz bire bir özel olarak ya da bir grupla yoga dersi alabilirsiniz. Tek başınıza alacağınız yoga dersleri, size özel mekan ve zamanlarda günün her saati yapılabilmektedir. Birden fazla kişinin katılacağı özel grup dersleri için kendi grubunuzu ve programınızı oluşturabilirsiniz. Şişli’deki stüdyomuz ya da kendi belirleyeceğiniz yerde yoga derslerinizi planlayabilirsiniz.

Altınbilek