Ana sayfa Anlaşmalı Havuzlarımız Beylikdüzü Yüzme Kursu – Han Spa Fitness

Beylikdüzü Yüzme Kursu – Han Spa Fitness

28884

beylikdüzü yüzme kursu beylikdüzü yüzme dersi

Altınbilek Spor Kulübü Beylikdüzü Yüzme Kursu, Han SPA Fitness’ın kapalı yüzme havuzunda faaliyetine devam etmektedir. Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Metrobüs Durağı’nın yakınında bulunan bulunan Han SPA Fitness’ın havuzu 165 cm derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 16 metredir.

Beylikdüzü şubemizde her yaştan öğrenci derslerimize katılabilmektedir. 10 derslik program alan öğrencilerimize Han SPA Fitness’ın tüm olanaklarını bir ay boyunca ücretsiz kullanabilme olacağı ders ücretinin içindedir.

Beylikdüzü Yüzme Kursu pazar hariç 9.00 – 20.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Özel aracıyla Han SPA Fitness’a gelen öğrencilerimiz araçlarını tesisin etrafında bulunan halka açık park alanlarına ücretsiz otoparka bırakabilirler. Metrobüs ile derse gelecek öğrencilerimiz ise Beylikdüzü Cumhuriyet Mahallesi Durağı’nda indiklerinde tesise kolayca gelebilirler. Büyükçekmece, Beylikdüzü, Bahçeşehir ve Avcılar civarında oturan ya da çalışan öğrencilerimizin kolayca gelebilecekleri yüzme kursumuza ulaşım kolaylığı ön plana çıkıyor.

Fiyatlar – Programlar – Nasıl Yüzme Öğreneceksiniz

Beylikdüzü Yüzme Kursu İletişim

Adres: Piri Reis Mahallesi, Necip Fazıl Kısakürek Caddesi No: 2, 34515 Esenyurt, İstanbul

Merkez Ofis Telefon: 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

GSM: Program Koordinatörü Bülent Türk 0505 334 59 26


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

avcılar yüzme kursu

PAYLAŞ