Denizde Yüzme Dersi – Grup

16151

2021 Yılında denizde grup dersi yapılmayacaktır.

Yüzme dersi alan pek çok öğrencinin kendine sorduğu ilk soru “acaba öğrendiklerimi denizde yapabilecek miyim?” oluyor. Pek çok öğrencimiz derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca uygulamaya koyabilirken bazıları da bu yeni durumla yüzleşmekte zorluk çekebilmekteler.

Bu sorunun çözümünü kolaylaştırmak için Denizde Yüzme Dersi programlarımıza katılabilirsiniz.

Denizde Yüzme Dersi

Şimdiye kadar  pek çok kez Saroz Körfezi’nde günübirlik olarak gerçekleştirdiğimiz denizde yüzme dersi kamplarımızın yapılacağı en yakın tarih 27 Haziran 2020 Cumartesi ve 28 Haziran 2020 Pazar günleri. Saroz Körfezi’nde günübirlik denizde yüzme dersi kampımıza katılarak güvendiğiniz öğretmenler eşliğinde denizde yüzme keyfinize bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem öğrendiklerinizi deneme fırsatı bulabilir, hem kaygılarınızı aşmanız için alınmış ekstra güvenlik imkanlarını hissedebilir hem de çok keyifli bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. Üstelik kampa istediğiniz kişileri de aynı koşullarla beraberinizde getirebilirsiniz. Bu yıl yeni ve harika bir noktada denizin tadını çıkartacağız. Günlük kontenjanımız 11 kişidir.

Kamp tarihlerimiz size uygun değil mi? Size uygun tarihleri bildirin, buna uygun bir plan yapmaya çalışalım. Ya da kendinize özel bir teklif isteyin. İşte size harika bir çözüm: Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

Saroz Körfezi Günübirlik Denizde Yüzme Dersi Programı:

Saat 6.30 Mecidiyeköy Trump Towers önünden hareket ederek E-5 üzerinden belirlenen noktalardan özel servisimize biniş ve yolculuk. Saroz Körfezi’nde belirlenen noktada öğlene kadar yüzme çalışmaları. Öğlen yemeği arası. Öğleden sonra daha derin sularda denizde yüzme çalışmaları. Karpuz servisi ve akşam üstü canımız ne zaman çekerse  İstanbul’a hareket. E-5 üzerinde istenilen noktalara ulaşım.


Günübirlik Denizde Yüzme Dersi Ücreti:

Nakit: 350 TL (kişi başı)
Kredi kartı ile tek çekim: 400 TL
Kredi kartı ile 6 taksit: 420 TL

Kampımıza eğitim amaçlı katılmak isteyen ve kulübümüzden eğitim almamış kişilerin kayıt yaptırmadan önce kulübümüzden en az bir havuz dersi almaları gerekmektedir.

Kontenjan sınırlı olduğu için kampa katılmak isteyen öğrencilerimizin en kısa sürede ücret ödeyerek kayıt yaptırmalarını öneriyoruz. Belirtilen tarihler uygun değilse size özel bir çözüm üretebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamp Ücretine Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım, plaj girişi ve eğitim

İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeler: Güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler (şemsiye, krem, şapka, vs) yüzücü gözlüğü, toka – bone (saçınız kısacık değilse lazım olabiliyor), havlu, güneş gözlüğü, kuruyemiş – meyve – bisküvi gibi atıştırmalık bir şeyler.

Kayıtların Başladığı Kamp Tarihleri:

25 Haziran 2022 Cumartesi için kalan kontenjan: 11 kişi
26 Haziran 2022 Pazar için kalan kontenjan: 11 kişi

Kayıt yaptırmak için: 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımızı arayabilir, 0505 334 59 26 numaralı telefonumuza SMS veya whatsapp ile yazabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da bilgi@altinbilek.com.tr adresinden de yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz.

PAYLAŞ