Anasayfa » Denizde Yüzme Dersi

Denizde Yüzme Dersi

by Altınbilek Spor Kulübü
1.339 views

Yüzme dersi alan pek çok öğrencinin kendine sorduğu ilk soru “acaba öğrendiklerimi denizde yapabilecek miyim?” oluyor. Pek çok öğrencimiz derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca uygulamaya koyabilirken bazıları da bu yeni durumla yüzleşmekte zorluk çekebilmekteler.

Bu sorunun çözümünü kolaylaştırmak için Denizde Yüzme Dersi programlarımıza katılabilirsiniz.

Denizde Yüzme Dersi

denizde yüzme dersiŞimdiye kadar  pek çok kez Saroz Körfezi’nde günübirlik olarak gerçekleştirdiğimiz deniz yüzme dersi kamplarımızın yapılacağı en yakın tarih 25 Haziran 2022 Cumartesi ve 26 Haziran 2022 Pazar günleri. Saroz Körfezi’nde günübirlik denizde yüzme dersi kampımıza katılarak güvendiğiniz öğretmenler eşliğinde denizde yüzme keyfinize bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem öğrendiklerinizi deneme fırsatı bulabilir, hem kaygılarınızı aşmanız için alınmış ekstra güvenlik imkanlarını hissedebilir hem de çok keyifli bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. Üstelik kampa istediğiniz kişileri de aynı koşullarla beraberinizde getirebilirsiniz. Bu yıl yeni ve harika bir noktada denizin tadını çıkartacağız. Günlük kontenjanımız 11 kişidir.

Kamp tarihlerimiz size uygun değil mi? Size uygun tarihleri bildirin, buna uygun bir plan yapmaya çalışalım. Ya da kendinize özel bir teklif isteyin. İşte size harika bir çözüm: Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

Saroz Körfezi Günübirlik Denizde Yüzme Dersi Programı:

Saat 6.30 Mecidiyeköy Trump Towers önünden hareket ederek E-5 üzerinden belirlenen noktalardan özel servisimize biniş ve yolculuk. Saroz Körfezi’nde belirlenen noktada öğlene kadar yüzme çalışmaları. Öğlen yemeği arası. Öğleden sonra daha derin sularda denizde yüzme çalışmaları. Karpuz servisi ve akşam üstü canımız ne zaman çekerse  İstanbul’a hareket. E-5 üzerinde istenilen noktalara ulaşım.


Günübirlik Deniz Yüzme Dersi Ücreti:

Nakit: 500 TL (kişi başı) Kredi kartı ile tek çekim: 530 TL Kredi kartı ile 6 taksit: 560 TL

Kampımıza eğitim amaçlı katılmak isteyen ve kulübümüzden eğitim almamış kişilerin kayıt yaptırmadan önce kulübümüzden en az bir havuz dersi almaları gerekmektedir.

Kontenjan sınırlı olduğu için kampa katılmak isteyen öğrencilerimizin en kısa sürede ücret ödeyerek kayıt yaptırmalarını öneriyoruz. Belirtilen tarihler uygun değilse size özel bir çözüm üretebilmemiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kamp Ücretine Dahil Olan Hizmetler: Ulaşım, plaj girişi ve eğitim

İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeler: Güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler (şemsiye, krem, şapka, vs) yüzücü gözlüğü, toka – bone (saçınız kısacık değilse lazım olabiliyor), havlu, güneş gözlüğü, kuruyemiş – meyve – bisküvi gibi atıştırmalık bir şeyler.

Kayıtların Başladığı Kamp Tarihleri:

25 Haziran 2022 Cumartesi için kalan kontenjan: 11 kişi 26 Haziran 2022 Pazar için kalan kontenjan: 11 kişi

Kayıt yaptırmak için: 0505 334 59 260546 401 32 30 numaralı telefonlarımızı arayabilir, SMS veya whatsapp ile yazabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da bilgi@altinbilek.com.tr adresinden de yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz.

yüzme kursu fiyatları