Ana sayfa Uncategorized Gökçeada Denizde Yüzme Dersi

Gökçeada Denizde Yüzme Dersi

176

Yüzme derslerini havuzda almak istemeyenler Türkiye’nin en büyük adası Çanakkale’ye bağlı Gökçeada’da denizde verdiğimiz derslere katılabilirler. Yaz boyu devam edecek derslerimiz için kendinize uygun bir plan oluşturabilirsiniz.

Sıfırdan Yüzme Öğrenin

Vaktinize bağlı olarak her gün bir tane sabah bir tane de akşam ders yaparak 5 günde eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Bu yorucu olur derseniz 10 gün boyunca günde bir ders yaparak ta eğitiminizi alabilirsiniz. Adanın farklı plajlarının tadına vararak hem tatil hem de yüzme öğrenmeyi aynı zamanda gerçekleştirmiş olacaksınız.

Ders saatleri dışında adada gezecek yer çok. Geziler yapabilir, kulübümüze ait çiftlikte toprakla uğraşabilir, plajda dinlenebilirsiniz.

Konaklama:
Kendinize ait karavan, çadır gibi seçenekleriniz varsa adada çeşitli ücretli kamp yerleri bulunmaktadır. 2019 yazından itibaren kamp alanı olmayan yerlerde kamp yapılması konusunda jandarmanın ceza uygulayabileceğini dikkate almalısınız. Kulübümüze ait 5 dönüm zeytinlikte tuvalet ve duş imkanı bulunmaktadır. Öğrencilerimiz haricinde kimsenin kullanamadığı bu yeşil alanda dilerseniz ücretsiz olarak kamp yapabilirsiniz.

Gökçeada’da pansiyonculuk çok yaygındır. Dilerseniz otel ya da pansiyon ayarlayarak konaklamanızı sağlayabilirsiniz. Kulübümüze ait yep yeni bir binada her türlü konforun sağlandığı pansiyonda konaklamak ta seçeneklerinizden biri olabilir.

Yüzme Derslerini Havuzda Tamamlayanlar İçin Denizde Yüzme Dersi

Yüzme derslerini herhangi bir kursta tamamlamış öğrenciler için ilk defa denizde yüzmek konusunda heyecanlananlar için harika bir tatil ve öğretmen eşliğinde güvenli bir deneyim fırsatı sunuyoruz.

  • 1 Saatlik Denizde Yüzme Dersi: Hafif bir heyecanı olan ve ilk denemelerinde yanında bir güvence isteyen öğrencilerimiz için
  • 3 Saatlik Denizde Yüzme Dersi: Ben biraz daha heyecanlıyım. Gelmişken yarım gün öğretmenle beraber yüzeyim diyen öğrencilerimiz için
  • Bir Günlük Denizde Yüzme Dersi: Öğretmen tüm gün yanımda olsun kafam rahat etsin diyen öğrencilerimiz için
Denizde Yüzme Dersi Ücretleri / Kişi Başı
Ders Sayısı Nakit K.K. Tek Çekim  2-6 Taksit   7-9 Taksit 
1 Saat 250,00    275,00     288,75     299,75   
3 Saat 500,00    550,00     577,50     599,50   
Günlük 750,00    825,00     866,25     899,25   
Grup 350,00    385,00     404,25     419,65   

Altınbilek Çiftliği’nde Kendi Malzemeleri ile Kamp: Ücretsiz

Altınbilek Pansiyonu’nda Konaklama: Fiyatlar için tıklayınız…

PAYLAŞ