Özel Yoga Dersi

Herkes Yoga Yapabilir! Her yaş grubu ve farklı beden tipine sahip insanlar yoganın olumlu etkilerinden faydalanabilir. Bunun için belirli bir güç, esneklik ve formda olmaya ihtiyacınız yok! Düzenli yoga yaptığınızda ihtiyaç duyduğunuz güç ve esnekliği kazanabilirsiniz.

Özel yoga dersi hareket serileri ve zorluk dereceleri öğrencimizin seviyesine göre belirlenir ve uygulanır. Bu sayede yogaya başlamak sizin için bir zorluk değil, harika bir deneyim olacaktır.

Sizin için özel planlanacak dersler ortalama bir saat sürmektedir. Nefes teknikleri ve yoga pozlarıyla bedeni rahatlatıp güçlendirirken, meditasyon çalışması ile gün boyunca çalışan zihnimizi dinlendirmeyi hedefliyoruz.

Grup olarak yoga dersi alabileceğiniz gibi bire bir özel yoga dersi de alabilirsiniz. Tek başınıza alacağınız özel yoga dersleri, size özel mekan ve zamanlarda günün her saati yapılabilmektedir. Birden fazla kişinin katılacağı özel grup dersleri için kendi grubunuzu ve programınızı oluşturabilirsiniz.

Şişli Yoga Stüdyomuz’da özel yoga dersi ya da grup derslerine katılabileceğiniz gibi kendi evinizde de özel ders alabilirsiniz. Kendinize ait özel alanlara öğretmen gönderilmesini isteyebilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Yoga yapmak için ihtiyacınız olacak en temel ürünlerden olan yoga matı, mat çantası ve göz yastığını uygun fiyatlarla kulübümüzden satın alabilirsiniz. Alışverişe başlamak için lütfen tıklayınız…