Anasayfa » Şişli Yüzme Kursu – Bomonti Sports Club

Şişli Yüzme Kursu – Bomonti Sports Club

by admin
2.394 views

Şişli Yüzme Kursu

Altınbilek Spor Kulübü Şişli Yüzme Kursu, Bomonti Sports Club kapalı yüzme havuzunda devam etmektedir. Mecidiyeköy ve Osmanbey metro duraklarından kısa bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Bomonti Sports Club’ın havuzu 140 cm derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 20 metredir. Özellikle eğitim havuzunun boyunuzu geçmesini istemiyorsanız bu tesisimiz tam size göre.

Şişli Yüzme Kursumuz’a 4 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler katılabilmektedir.

Bomonti Sports Club Şişli Yüzme Kursu hafta içi 9.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. 

Özel aracıyla Bomonti Sports Club’a gelen öğrencilerimiz araçlarını tesisin hemen girişinde bulunan ücretli otoparka bırakabilirler.

Yüzme dersine gelirken yanınızda havlu, terlik, şampuan, gözlük ve bone getirmeniz gerekmektedir. 10 derslik bir program alan ve nakit ödeyen öğrencilerimize gözlük ve bone ücretsiz olarak verilmektedir. Soyunma odasındaki dolaplar asma kilit ile kilitlenebiliyor. Dolabınızı kilitlemek için yanınızda asma kilit getirmeniz gerekiyor.

Şişli Yüzme Kursu İletişim

Adres: Bomonti Sports Club. Cumhuriyet Mahallesi Kazım Orbay Caddesi No:3, 34381 Şişli/İstanbul

Merkez Ofis Telefon: 0546 401 32 30

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

GSM: Program Koordinatörü Bülent Türk 0505 334 59 26


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

 

 

Fiyatlar ve Kampanyalar

Yüzme Kursu Fiyatları

by admin

Tam Ücretler: Taksim şubemizde hafta sonu tüm saatler, hafta içi 18.00-21.00 saatleri arası. Şişli şubemizde hafta sonu tüm saatler, hafta içi 18.00-22.00 arasıİndirimli Saatler: Taksim ve Şişli şubelerimizde hafta içi 9.00 …

10 derslik yüzme programı alan ve ödemelerini kart kullanmadan nakit yapan öğrencilerimize yüzücü gözlüğü ve bone, 5-9 derslik yüzme programı alan ve ödemelerini nakit yapan öğrencilerimize ise bone kulübümüzden hediye. Anlaşmalı havuzlarımızın hepsinde bone …