Ana sayfa Anlaşmalı Havuzlarımız Şişli Yüzme Kursu – Divan Otel

Şişli Yüzme Kursu – Divan Otel

16235

şişli yüzme kursu

Altınbilek Spor Kulübü Şişli Yüzme Kursu, 5 yıldızlı Divan İstanbul Otel’in kapalı yüzme havuzunda devam etmektedir. Taksim Metrosu Gezi Parkı çıkışına çok yakın bir noktada bulunan Divan Otel’in havuzu 135 cm derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 22 metredir. Özellikle eğitim havuzunun boyunuzu geçmesini istemiyorsanız bu tesisimiz tam size göre.

Divan Otel Şişli Yüzme Kursu hafta içi 8.00 – 21.30, cumartesi günleri 8.00-14.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi – pazar günleri ders almak istiyorsanız Taksim Point Otel‘deki eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Divan Otel öğrencilerimize temiz havlu ve terlik imkanı sunmaktadır. Tesiste bone kullanımı zorunludur. Havuzu kullandığınız günlerde ücretsiz olarak Türk hamamı, sauna ve buhar banyosunu da yoğunluk olmadığı zamanlarda kullanabilir, masaj yaptırmak isterseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Özel aracıyla Divan Otel’e gelen öğrencilerimiz araçlarını otelin altında bulunan İspark otoparkına bırakabilirler. Otopark için ücretsiz hizmet alıp alınamayacağı kayıt sırasında mutlaka sorulmalıdır. Toplu taşıma araçları ile gelen öğrencilerimiz ise Gezi Parkı metro çıkışı ya da Taksim otobüs durağından kolayca Divan Otel’e ulaşabilirler.

Fiyatlar – Programlar – Nasıl Yüzme Öğreneceksiniz

Divan Otel Şişli Yüzme Kursu İletişim

Adres: Harbiye Mah., Asker Ocağı Cd. No:1, 34367 Şişli/İstanbul

Merkez Ofis Telefon: 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

GSM: Program Koordinatörü Bülent Türk 0505 334 59 26


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

PAYLAŞ