Ana sayfa Anlaşmalı Havuzlarımız Taksim Yüzme Kursu – Point Otel

Taksim Yüzme Kursu – Point Otel

21399

taksim yüzme kursu

Altınbilek Spor Kulübü Taksim Yüzme Kursu, 5 yıldızlı Taksim Point Otel’in kapalı yüzme havuzunda devam etmektedir. Taksim Metrosu Gezi Parkı çıkışına çok yakın bir noktada bulunan Point Otel’in havuzu 135-150 cm arası derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 17 metredir. Özellikle eğitim havuzunun boyunuzu geçmesini istemiyorsanız bu tesisimiz tam size göre.

Taksim Yüzme Kursu haftanın hafta içi 8.00 – 21.30, hafta sonu 09.00-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Point Otel öğrencilerimize temiz havlu ve terlik imkanı sunmaktadır. Tesiste bone kullanımı zorunludur. Havuzu kullandığınız günlerde ücretsiz olarak Türk hamamı, sauna ve buhar banyosunu da kullanabilir, masaj yaptırmak isterseniz indirimli fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Özel aracıyla Point Otel’e gelen öğrencilerimiz araçlarını otelin hemen yanında bulunan ücretli otoparkları kullanabilirler. Toplu taşıma araçları ile gelen öğrencilerimiz ise Gezi Parkı metro çıkışı ya da Taksim otobüs durağından kolayca Point Otel’e ulaşabilirler.

Fiyatlar – Programlar – Nasıl Yüzme Öğreneceksiniz

Taksim Yüzme Kursu İletişim

Adres: Topçu Caddesi No: 2 Taksim-İstanbul

Merkez Ofis Telefon: 0546 401 32 30

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

GSM: Program Koordinatörü Bülent Türk 0505 334 59 26


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

PAYLAŞ