Anasayfa » Bayan Yüzme Öğretmeni

Bayan Yüzme Öğretmeni

by Altınbilek Spor Kulübü
804 views

Altınbilek Spor Kulübü’nde sadece özel yüzme dersi yapılmaktadır. Sizin için planlanacak özel yüzme derslerinizi bayan yüzme öğretmeninden almak istiyorsanız, bu durumunuzu lütfen kayıt esnasında bildiriniz. Programımızın uygunluğu doğrultusunda bayan yüzme öğretmeni isteğiniz gerçekleştirilecektir.

Kulübümüzde 2 tane bayan yüzme öğretmeni görev yapmaktadır. Hafta içi veya hafta sonu dersleriniz için bayan yüzme öğretmeni talebinizin karşılanabilmesi ancak sizden daha önce aynı saate bir öğrencinin kayıt yaptırmamış olması halinde mümkün olabilecektir.

Şu an için; Kadın yüzme öğretmenlerimizin görev yaptığı kapalı yüzme havuzlarımız Şişli Bomonti Sports Club ve Taksim Elysium Otel ‘de olup hafta içi veya hafta sonları randevu talep edebilirsiniz. İsteyen öğrencilerimiz kendi havuzlarında bayan öğretmenlerimizle çalışabilmektedirler.

Anlaşmalı havuzlarımız karma havuzlardır. Kadın öğrencilerimiz için ayrılmış özel saatleri bulunmamaktadır.

Kendi havuzunda ders yapmak isteyen öğrencilerimiz için de bayan yüzme öğretmeni görevlendirilebilmektedir.

Anlaşmalı havuzlarımızda bikini, mayo, şort veya haşemo kullanmak serbesttir. 

Derslerimizden video yayınlamasına izin veren öğrencilerimizin görüntüleri için lütfen tıklayınız…


İletişim İçin:

Merkez Ofis Telefon: 0546 401 32 30

Program Koordinatörü Bülent Türk: 0505 334 59 26

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.