Home Yüzme Dersleri Bayan Yüzme Öğretmeni

Bayan Yüzme Öğretmeni

by admin

Altınbilek Spor Kulübü’nde sadece özel yüzme dersi yapılmaktadır. Sizin için planlanacak özel yüzme derslerinizi bayan yüzme öğretmeninden almak istiyorsanız, bu durumunuzu lütfen kayıt esnasında bildiriniz. Programımızın uygunluğu doğrultusunda bayan yüzme öğretmeni isteğiniz gerçekleştirilecektir.

Kulübümüzde 1 tane bayan yüzme öğretmeni görev yapmaktadır. Sadece hafta sonu dersleriniz için bayan yüzme öğretmeni talebinizin karşılanabilmesi ancak sizden daha önce aynı saate bir öğrencinin kayıt yaptırmamış olması halinde mümkün olabilecektir.

Şu an için; Kadın yüzme öğretmenlerimizin görev yaptığı kapalı yüzme havuzlarımız Taksim Elysium Otel ‘de olup hafta sonları randevu talep edebilirsiniz. İsteyen öğrencilerimiz kendi havuzlarında bayan öğretmenlerimizle çalışabilmektedirler.

Anlaşmalı havuzlarımız karma havuzlardır. Kadın öğrencilerimiz için ayrılmış özel saatleri bulunmamaktadır.

Kendi havuzunda ders yapmak isteyen öğrencilerimiz için de bayan yüzme öğretmeni görevlendirilebilmektedir.

Anlaşmalı havuzlarımızda bikini, mayo, şort veya haşemo kullanmak serbesttir. 

Derslerimizden video yayınlamasına izin veren öğrencilerimizin görüntüleri için lütfen tıklayınız…


Taksim Yüzme Kursu İletişim

 

Adres: The Elysium Otel, Yedikuyular Caddesi. Harbiye Çayırı Sokak No: 1 Şişli, İstanbul

 

Telefon: 0505 334 59 26

 

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

 


 

Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

 

Yılın 365 günü 8.30 – 23.30 saatleri arasında çekinmeden arayabilirsiniz. Arama ile bize  ulaşamamışsanız mesaj atarsanız en kısa sürede size dönüş yapacağız.

 0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.