Ana sayfa Yüzme Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

5738

Yüzme dersi alan pek çok öğrencinin kendine sorduğu ilk soru “acaba öğrendiklerimi denizde yapabilecek miyim?” oluyor. Pek çok öğrencimiz derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca uygulamaya koyabilirken bazıları da bu yeni durumla yüzleşmekte zorluk çekebilmekteler.

Bazı öğrencilerimiz bu sorunun çözümünü kolaylaştırmak için yılda 2-3 kere düzenlediğimiz Denizde Yüzme Dersi programlarımıza katılabilmektedir. Ancak açıkladığımız tarihler maalesef her zaman herkese uymuyor.

Denizde Yüzme Dersi – Kişiye Özel

Kişiye özel planlanacak denizde yüzme dersi ile bu soruna da bir çözüm seçeneği sunuyoruz. Bir öğretmen ve en fazla 3 öğrencinin katılabileceği Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi ile her şey size özel planlanır. Katılacak öğrenciler, gidilecek yer ve tarih size göre ayarlanır.

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersine katılarak güvendiğiniz bir öğretmen eşliğinde denizde yüzme keyfinize bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem öğrendiklerinizi deneme fırsatı bulabilir hem kaygılarınızı aşmanız için alınmış ekstra güvenlik imkanlarını hissedebilir hem de çok keyifli bir hafta sonu tatili geçirebilirsiniz. Üstelik istediğiniz 2 kişiyi daha beraberinizde getirebilirsiniz

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi Ücreti:

Nakit: 500 TL (kişi başı)
Kredi kartı ile tek çekim: 570 TL
Kredi kartı ile 6 taksit: 598,50 TL

Denizde yüzme dersi için sadece kulübümüzden başarılı bir eğitim almış kişiler katılabilmektedir. Bu şartı sağlamayan kişilerle gidilen eğitimde öğretmenler dersleri en düşük seviyeye kadar çekebilirler. Katılımcılar bunu kabul ederek kayıt yaptırabilirler.

Yaz döneminde genel yoğunluğumuz çok fazla olduğu için ne kadar erken tarihte başvuru yaparsanız size yardımcı olabilme şansımız o kadar yüksek olacaktır. İstediğiniz takvimi size ayırabilmemiz için öğretmenlerimizin de uygun olması gerektiğini unutmayın.

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Eğitim

Katılımcıların Karşılaması Gereken Masraflar: Ulaşım, tüm kişisel harcamaları, varsa plaj girişi

Nereye Gidebiliriz: Aklınızda bir yer varsa değerlendirelim ya da biz size önerilerde bulunalım. 

Ulaşım Nasıl Sağlanacak: Dilerseniz kişisel aracınızla (trafik kurallarına mutlak uyulacak), otobüs, uçak, gemi, vs. yolculuk sağlanabilir, dilerseniz ulaşım tarafımızdan organize edilebilir.

İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeler: Güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler (şemsiye, krem, şapka, vs) yüzücü gözlüğü, toka – bone (saçınız kısacık değilse lazım olabiliyor), havlu, güneş gözlüğü, kuruyemiş – meyve – bisküvi gibi atıştırmalık bir şeyler.

Kayıt yaptırmak için: 0212 852 42 87 – 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımızı arayabilir, 0505 334 59 26 numaralı telefonumuza SMS veya whatsapp ile yazabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da bilgi@altinbilek.com.tr adresinden de yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz.

PAYLAŞ