Anasayfa » Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

by Altınbilek Spor Kulübü
322 views

denizde yüzme dersiYüzme dersi alan pek çok öğrencinin kendine sorduğu ilk soru “acaba öğrendiklerimi denizde yapabilecek miyim?” oluyor. Pek çok öğrencimiz derslerde öğrendiklerini denizde ve derin sularda kolayca uygulamaya koyabilirken bazıları da bu yeni durumla yüzleşmekte zorluk çekebilmekteler.

Bazı öğrencilerimiz bu sorunun çözümünü kolaylaştırmak için yılda 2-3 kere düzenlediğimiz Denizde Yüzme Dersi programlarımıza katılabilmektedir. Ancak açıkladığımız tarihler maalesef her zaman herkese uymuyor.

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersi

Kişiye Özel Denizde Yüzme Dersine katılarak güvendiğiniz bir öğretmen eşliğinde denizde yüzme keyfinize bir başlangıç yapabilirsiniz. Hem öğrendiklerinizi deneme fırsatı bulabilir hem kaygılarınızı aşmanız için alınmış ekstra güvenlik imkanlarını hissedebilirsiniz.

Yaz döneminde genel yoğunluğumuz çok fazla olduğu için ne kadar erken tarihte başvuru yaparsanız size yardımcı olabilme şansımız o kadar yüksek olacaktır. İstediğiniz takvimi size ayırabilmemiz için öğretmenlerimizin de uygun olması gerektiğini unutmayın.

Yüzme derslerini herhangi bir kursta tamamlamış öğrenciler ve ilk defa denizde yüzmek konusunda heyecanlananlar için harika bir tatil ve öğretmen eşliğinde güvenli bir deneyim fırsatı sunuyoruz.

1 Saatlik Deniz Yüzme Dersi: Hafif bir heyecanı olan ve ilk denemelerinde yanında bir güvence isteyen öğrencilerimiz için

3 Saatlik Deniz Yüzme Dersi: Ben biraz daha heyecanlıyım. Gelmişken yarım gün öğretmenle beraber yüzeyim diyen öğrencilerimiz için

Bir Günlük Deniz Yüzme Dersi: Öğretmen tüm gün yanımda olsun kafam rahat etsin diyen öğrencilerimiz için

Ücrete Dahil Olan Hizmetler: Eğitim

Katılımcıların Karşılaması Gereken Masraflar: Ulaşım, tüm kişisel harcamaları, varsa plaj girişi

Nereye Gidebiliriz: Siz nereye isterseniz. Şimdiye kadar denizde yüzme derslerini yaptığımız yerler:

İstanbul’da Kumburgaz, Caddebostan, Gürpınar

Saroz Körfezi Sahilleri (Favori), Gökçeada, Bodrum, Kuşadası, Çeşme

Ulaşım Nasıl Sağlanacak: Öğrenci tarafından sağlanacak

İhtiyaç duyabileceğiniz malzemeler: Güneşten korunmak için ihtiyaç duyabileceğiniz şeyler (şemsiye, krem, şapka, vs) yüzücü gözlüğü, toka – bone (saçınız kısacık değilse lazım olabiliyor), havlu, güneş gözlüğü.

Kayıt yaptırmak için: 0546 401 32 30 numaralı telefonlarımızı arayabilir, 0505 334 59 26 numaralı telefonumuza SMS veya whatsapp ile yazabilirsiniz. İletişim sayfamızdan ya da bilgi@altinbilek.com.tr adresinden de yazılı olarak başvuru yapabilirsiniz.