Home Anlaşmalı Havuzlar Taksim Yüzme Kursu – Elysium Otel

Taksim Yüzme Kursu – Elysium Otel

by admin

Altınbilek Spor Kulübü Taksim Yüzme Kursu, 5 yıldızlı The Elysium Point Otel’in kapalı yüzme havuzunda devam etmektedir. Taksim Metrosu Gezi Parkı çıkışına çok yakın bir noktada bulunan The Elysium Otel’in havuzu 145 cm derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 17 metredir. Özellikle eğitim havuzunun boyunuzu geçmesini istemiyorsanız bu tesisimiz tam size göre.

Taksim Yüzme Kursumuz’a 6 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler katılabilmektedir. Taksim Yüzme Kursu haftanın haftanın 7 günü 9.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tesiste bone kullanımı zorunludur. Derslere gelirken yanınızda havlu, terlik ve şampuan getirmeniz gerekmektedir.

Özel aracıyla The Elysium Otel’e gelen öğrencilerimiz araçlarını otelin hemen yanında bulunan ücretli otoparkları kullanabilir ya da otelin ücretli vale hizmetinden yararlanabilirler. Toplu taşıma araçları ile gelen öğrencilerimiz ise Gezi Parkı metro çıkışı ya da Elmadağ otobüs durağından kolayca The Elysium Otel’e ulaşabilirler.

Yüzme dersine gelirken yanınızda havlu, terlik, şampuan, gözlük ve bone getirmeniz gerekmektedir. Gözlük ve bone satışı havuzda yapılmaktadır.. Soyunma odasındaki dolaplar şifreli kilitlere sahiptir.

Taksim Yüzme Kursu İletişim

Adres: The Elysium Otel, Yedikuyular Caddesi. Harbiye Çayırı Sokak No: 1 Şişli, İstanbul

Telefon: 0505 334 59 26

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Yılın 365 günü 8.30 – 23.30 saatleri arasında çekinmeden arayabilirsiniz. Arama ile bize  ulaşamamışsanız mesaj atarsanız en kısa sürede size dönüş yapacağız.

 

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

 

Fiyatlar ve Kampanyalar

  • Yüzme Kursu Fiyatları

    by admin

    Yararlanabileceğiniz kampanyalarımız: 8 ders alana +2 ders bedava veya 4 ders alana +1 ders bedava 1 Saat Tek Kişilik Özel Yüzme Kursu Fiyatı Nakit Tek Çekim WorldCard2-6 Taksit Diğer Kartlar2-6 Taksit  1.125,00 1.260,00 1.386,00 …

    4 FacebookTwitterPinterestEmail