Anasayfa » Taksim Yüzme Kursu – Elysium Otel

Taksim Yüzme Kursu – Elysium Otel

by admin
1.225 views

taksim yüzme kursuAltınbilek Spor Kulübü Taksim Yüzme Kursu, 5 yıldızlı The Elysium Point Otel’in kapalı yüzme havuzunda devam etmektedir. Taksim Metrosu Gezi Parkı çıkışına çok yakın bir noktada bulunan The Elysium Otel’in havuzu 145 cm derinliğe sahiptir. Havuz uzunluğu 17 metredir. Özellikle eğitim havuzunun boyunuzu geçmesini istemiyorsanız bu tesisimiz tam size göre.

Taksim Yüzme Kursumuz’a 4 yaşından büyük çocuklar ve yetişkinler katılabilmektedir.

Taksim Yüzme Kursu haftanın haftanın 7 günü 9.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Tesiste bone kullanımı zorunludur. Derslere gelirken yanınızda havlu, terlik ve şampuan getirmeniz gerekmektedir.

Özel aracıyla The Elysium Otel’e gelen öğrencilerimiz araçlarını otelin hemen yanında bulunan ücretli otoparkları kullanabilir ya da otelin ücretli vale hizmetinden yararlanabilirler. Toplu taşıma araçları ile gelen öğrencilerimiz ise Gezi Parkı metro çıkışı ya da Elmadağ otobüs durağından kolayca The Elysium Otel’e ulaşabilirler.

Yüzme dersine gelirken yanınızda havlu, terlik, şampuan, gözlük ve bone getirmeniz gerekmektedir. 10 derslik bir program alan ve nakit ödeyen öğrencilerimize gözlük ve bone ücretsiz olarak verilmektedir. Soyunma odasındaki dolaplar şifreli kilitlere sahiptir.

Taksim Yüzme Kursu İletişim

Adres: The Elysium Otel, Yedikuyular Caddesi. Harbiye Çayırı Sokak No: 1 Şişli, İstanbul

Merkez Ofis Telefon: 0546 401 32 30

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr

GSM: Program Koordinatörü Bülent Türk 0505 334 59 26


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Merkez ofisimizi ve Program Koordinatörümüz Bülent Türk’ü her gün 8.30 – 23.30 arasında çekinmeden arayabilirsiniz.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.

Fiyatlar ve Kampanyalar

10 derslik yüzme programı alan ve ödemelerini kart kullanmadan nakit yapan öğrencilerimize yüzücü gözlüğü ve bone, 5-9 derslik yüzme programı alan ve ödemelerini nakit yapan öğrencilerimize ise bone kulübümüzden hediye. Anlaşmalı havuzlarımızın hepsinde bone …

Yüzme Kursu Fiyatları

by admin

Tam Ücretler: Taksim şubemizde hafta sonu tüm saatler, hafta içi 18.00-21.00 saatleri arası. Şişli şubemizde hafta sonu tüm saatler, hafta içi 18.00-22.00 arası İndirimli Saatler: Taksim ve Şişli şubelerimizde hafta içi …