Home Sık Sorulan Sorular Nasıl kayıt yaptırabilirim

Nasıl kayıt yaptırabilirim

by admin

Yüzme kursumuza kayıt yaptırabilmeniz için ilk olarak aşağıdaki konularda kesin kararlarınızı vermeniz gerekiyor.

Hangi gün ve saatlerde ders alabilirsiniz

Kaç ders satın alacaksınız

Derlere tek başınıza mı katılacaksınız, iki arkadaş beraber mi katılacaksınız

Bu soruların yanıtları belli ise kulübümüze başvurarark sizin için bir plan ve sözleşme gönderilmesini isteyebilirsiniz. Sözleşmeniz size gönderildikten sonra 24 saat içerisinde kulübümüze kısmi ya da tamamını karşılayan bir ödeme gerçekleştirmeniz gerekiyor. Ödeme yapılmayan durumlarda verilen randevular iptal edilmektedir.

İleri tarihli planlar için şimdiden ödeme yapmayacaksanız şu an için size bir program çıkartmamız mümkün olmayacak. Başlamak istediğiniz günden bir gün önce kulübümüze başvurmanız halinde sizin için bir çözüm üretmeye çalışabiliriz.

Randevu alarak çalıştığımız otellerden birine gelerek ya da banka havalesi ile nakit ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen öğrencilerimiz ise sadece internet sitemizi kullanarak ödeme yapabilirler. Her hangi bir yere gelerek pos cihazı ile ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Banka kartı ile ödeme kabul edilmemektedir.

İstanbul Avrupa Yakası Yüzme Kurslarımız: Taksim Yüzme Kursu The Elysium Otel


Taksim Yüzme Kursu İletişim

Adres: The Elysium Otel, Yedikuyular Caddesi. Harbiye Çayırı Sokak No: 1 Şişli, İstanbul

Telefon: 0505 334 59 26

E-posta: bilgi@altinbilek.com.tr


Kulübümüze internet üzerinden yapılan tüm başvurulara en geç 24 saat içerisinde yanıt verilmektedir. Yanıtımız size ulaşmamışsa lütfen Önemsiz Posta, Junk ve Spam kutularınızı kontrol ediniz.

Yılın 365 günü 8.30 – 23.30 saatleri arasında çekinmeden arayabilirsiniz. Arama ile bize  ulaşamamışsanız mesaj atarsanız en kısa sürede size dönüş yapacağız.

0505 334 59 26 numaralı hattımızdan SMS ve Whatsapp ile bilgi alabilirsiniz. Aranmak istediğinizi belirtirseniz en kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır.