Home Yüzme Dersleri Yüzme Dersi Programlarımız

Yüzme Dersi Programlarımız

by admin

Öğretmen ve havuzlarımızın uygunluğuna bağlı olarak aşağıdaki çözümlerimizden size uygun olanını seçebilirsiniz.

10 Derslik Tam Program

Yüzme bilmeyen ve yoğun su korkusu bulunan öğrencilerimize tavsiye ettiğimiz eğitim programımız 10 derslik tam programdır. Yapacağınız 10 ders ile suya kendi başınıza girebilir, boyunuzu geçen derinliklerde yüzebilirsiniz. Yüzme kurslarımızın başarısı mümkün olduğu kadar sık ders yapma ile doğru orantılı olduğu unutulmamalıdır. Birim fiyat olarak en avantajlı seçeneğimizdir.

5 Derslik Mini Program

Yüzme kursu için 10 ders ayıracak vakti olmayan, yeteneğine güvenen veya daha önceden yüzme dersi almış ama bazı eksiklerini gidermek isteyen öğrencilerimiz 5 derslik mini program seçeneğini tercih edebilirler.

Tek Ödemeli Ders

Programı belirsiz, sadece bir kaç ders alabilecek kadar vakti olan ya da derslere devam edip etmeme konusunda kendine güvenmeyen öğrencilerimiz tek ödemeli ders seçeneğimizi tercih edebilirler. Böylelikle sadece katıldığınız dersin ödemesini yapararak, yeterli gördüğünüz andan itibaren derslere gelmenize gerek kalmaz.

Hızlı Program

Acelesi olan öğrencilerimiz için günde iki ders yaparak hızlı bir şekilde seçtikleri program tamamlanabilmektedir. Hızlı program derslerinde aynı gün alınacak iki dersin arasında en az 4 saatlik bir boşluk olması verimliliğinizi artıracaktır.


7 Gün Ders

Kulübümüzde yüzme kursları haftanın 7 günü, yılın 365 günü devam etmektedir. Programınızı oluştururken istediğiniz günleri seçebilir, haftaiçi ve haftasonu karma bir program oluşturabilirsiniz. Dersler İstanbul Şişli ve Taksim’deki anlaşmalı havuzlarımızda 09.00-22.00 saatleri arasında yapılabilmektedir. Kendi havuzunda ders almak isteyen öğrencilerimiz ise tercihlerini daha geniş bir saat aralığında yapabilirler.

Haftaiçi 5 Gün Ders (Tavsiyemiz)

En çok tercih edilen programımız hafta içi 5 gün yapılan derslerdir. Haftasonu derslere ara vererek 12 günde programınızı tamamlayabilirsiniz. Öğrencilerimize tavsiye ettiğimiz ideal ders programı hafta içi 5 günlük programdır.

Haftasonu 2 Gün Ders

Haftaiçi derslere katılma imkanı olmayan öğrencilerimiz sadece haftasonu katılacakları derslerle yüzme öğrenebilirler.

Esnek Saatler

Nöbet ve shift sistemi ile çalışan öğrencilerimiz farklı gün ve saatlerde esnek ders programları ile eğitimlerini tamamlayabilirler. Gün boyu devam eden derslerimiz ve şartların uygun olması halinde anında randevu alabilme imkanı önemli bir avantaj olabilir.

Kendi Havuzunda Özel Yüzme Dersi

Kendisine ait havuzu olan veya kullanım hakkına sahip oldukları havuzu olan öğrencilerimiz yolda zaman kaybetmeden kendi havuzlarında özel yüzme dersi alabilirler. Siz havuzu ayarlayın, biz öğretmeni gönderelim.

Denizde Yüzme Dersi

Denizde ders almak isteyen öğrencilerimiz isterlerse yaz boyu düzenlediğimiz Denizde Yüzme Dersi kamplarımıza katılabilirler ya da kendileri için özel oluşturulacak bir programla denizde yüzme öğrenebilirler.